Novinka
Kód: 50

Aloe Vera

350 Kč
Skladem

Aloe Vera je již od dávných časů používána pro podporu organismu díky mnoha pozitivním a prospěšným vlastnostem. Hodí se na zácpu, průjem, pálení žáhy, při pocity nadýmání, ale pomáhá rovněž zlepšit celkový stav pokožky i regenerovat organismus.

Kategorie: Péče o zdraví

Aloe Vera je již od dávných časů používána pro podporu organismu díky mnoha pozitivním a prospěšným vlastnostem. Hodí se na zácpu, průjem, pálení žáhy, při pocity nadýmání, ale pomáhá rovněž zlepšit celkový stav pokožky i regenerovat organizsmus.

Obsahuje mnoho aktivních látek - antioxidanty (bioflavonoidy, karotenoidy), vitamíny (vitamín C, B1, B2, B3, B6, cholin), minerální látky a stopové prvky (vápník, draslík, zinek, sodík, fosfor, hořčík, chloridy, měď), aminokyseliny, enzymy.

Jednou z nejdůležitějších složek Aloe jsou mukopolysacharidy příznivě ovlivňující imunitní systém. Velmi kvalitní Aloe Vera obsahuje 1200 mg mukopolysacharidů na litr.

Aloe Vera:
- obsahuje min. 99,50 % gelu Aloe Vera
- je vyráběna v Mexiku lisováním dužiny listů Aloe Vera
- je certifikována Mezinárodní vědeckou radou pro Aloe Vera, IASC (THE INTERNATIONAL ALOE SCIENCE COUNCIL), která stanovuje standardy pro kvalitu těchto produktů
- není návyková ani při dlouhodobějším užívání
- neobsahuje Aloin

Obsah: 500 ml (sklo nebo plast)

Složení: Aloe Vera Barbadensis Miller gel, regulátor kyselosti kyselina citronová, zahušťovadlo xanthan, konzervační látka benzoan sodný a sorban draselný

Doporučené dávkování: 1 x 15 ml denně smíchat s vodou nebo jiným vhodným nápojem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: skladujte do 25°C. Po otevření uchovávejte při teplotě do 6°C. Ukládat mimo dosah dětí! Před otevřením protřepejte, obsahuje dužinu.